Přihlaste se k odběru Čti o ní, kulturního zpravodaje Olomouckého kraje.Chcete se dozvídat kulturní novinky Olomouckého kraje? Odebírejte každý měsíc kulturní zpravodaj Čti o ní.

Na základě informací, které poskytnete v tomto formuláři, Vám budeme z Oddělení kultury zasílat níže uvedený newsletter. Prosíme, zaškrtněte vybrané pole, abyste potvrdili, že s tím opravdu souhlasíte.
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu e-mailového zpravodaje. Přihlášením se k odběru souhlasíte také s předáním osobních údajů do třetí země (USA), kde sídlí zpracovatel osobních údajů, služba Mailchimp. Dovolujeme si Vás informovat, že zpracovatel sídlí v zemi, která podle Evropské komise nezajišťuje odpovídající úroveň ochrany osobních údajů a ani správce osobních údajů neposkytuje vhodné záruky formou standardních smluvních doložek. Na straně Olomouckého kraje bude s Vašimi údaji zacházeno bezpečně a zodpovědně, tedy budou zpracovávány dle platných zákonů a dle zásad ochrany osobních údajů Olomouckého kraje. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

* označuje požadovanou
Email Marketing Powered by Mailchimp